• logowanie
  • rejestracja
  • wyszukaj
zarejestruj się
Biuletyn Informacji Publicznej
  • Strona Główna
  • Kontakt
  • Kanał RSS

Środa, 22.11.17, godzina 04:50

Imieniny : Cecylii, Jonatana, Marka

Sportowy początek maja w Bukowcu

15 maja 2017

MajówkaW Bukowcu 1 maja upłynął pod znakiem sportu. Na obiektach Orlika odbyły się mecze w piłce nożnej dzieci w kategorii klas I-III oraz IV- VI. Grali również dorośli. W godzinach popołudniowych na kort wyszli zawodnicy grający w tenisa ziemnego a w szkole podstawowej miał miejsce turniej w tenisie stołowym.
Zainteresowanie rozgrywkami zarówno ze strony zawodników jak i kibiców było bardzo duże.
W kategorii szkół podstawowych klas I-III 1 miejsce zajęli uczniowie z „Fali Świekatowo” przed „Gwiazdą” Bukowiec. Królem strzelców okrzyknięto Huberta Krzywoszyńskiego a najlepszy bramkarz w tej kategorii to Bartosz Tarkowski.
W kategorii klas IV-VI zwyciężyło „Sołectwo Szewno” przed „FC Kuraki” ( Bukowiec) i „Czarnymi Diabłami”( Bukowiec).
Królem strzelców w tej kategorii został wybrany Paweł Recki a najlepszym bramkarzem okazał się Patryk Bohdan.
W kategorii seniorów zwyciężyła drużyna „Schumacher” przed „Mondi” i „FC Bro Team”. Zawody sędziowali Szymon Bawoł oraz Patryk Jaje.
W sali gimnastycznej szkoły podstawowej do rywalizacji w tenisie stołowym stanęło 23 zawodników z różnych części kraju. Zwycięzcą okazał się Jakub Otto (Kusy Laskowice) przed Adamem Wasilewskim (Pogoń Mogilno) i Markiem Grabskim (GOK Rogoźno).
W tenisie ziemnym I miejsce zajął Daniel Bolda, II Fabian Rosmus i III Adrian Rosmus. Wszyscy z Bukowca.  Nagrody, medale wręczał wójt Adam Licznerski oraz opiekunowie boisk Orlika: Szymon Bawoł i Patryk Jaje. Dla wszystkich uczestników zmagań sportowych przygotowano grilla.
Majówkę sportową przygotował Urząd Gminy przy współpracy KWTS „Gwiazda Bukowiec”.
KP

Drukuj