• logowanie
  • rejestracja
  • wyszukaj
zarejestruj się
Biuletyn Informacji Publicznej
  • Strona Główna
  • Kontakt
  • Kanał RSS

Niedziela, 25.06.17, godzina 08:55

Imieniny : Łucji, Witolda, Wilhelma

Podziękowania

24 grudnia 2015

Przewielebnemu Księdzu Proboszczowi i Ofiarnym Parafianom z Polskich Łąk składamy serdeczne Bóg zapłać za wsparcie naszej akcji ,,PODRÓŻ MARZEŃ DO FATIMY'' złożyliście Państwo na nasz wyjazd kwotę 1709 zł. Zapewniamy o naszej modlitwie.
Niepełnosprawni ze Starogardu Gd.

Społeczność Gimnazjum im Jana Pawła II całego serca dziękuje wszystkim ofiarodawcom za pomoc i zrozumienie okazane naszej ciężko chorej koleżance: Klaudii. Serdecznie dziękujemy Księdzu Proboszczowi Romualdowi Demskiemu za okazaną życzliwość. Zebraliśmy 1766 złotych.  Pieniądze zostały przekazane rodzicom Klaudii.
Dziękujemy w imieniu naszej koleżanki i jej rodziców

Z głębi serca dziękujemy Mieszkańcom Parafii Polskie Łąki za wsparcie okazane naszej placówce i umożliwienie, po raz kolejny, sprzedaży kartek świątecznych. Dzięki dobrej woli możliwa jest realizacja naszych zamierzeń i celów. Nasi wychowankowie cieszą się z każdych ofiarowanych darów. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za ogromną otwartość, życzliwość, dobroć, za wrażliwość i zrozumienie.
Dzięki Państwa hojności udało się zebrać 773zł 28 gr, które w całości zostaną przeznaczone na zakup paczek świątecznych dla dzieci z naszej szkoły. Składamy także serdeczne podziękowania Księdzu Proboszczowi za przychylność i umożliwienie zbiórki pieniędzy.
Jednocześnie pragniemy złożyć życzenia z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, radości i siły oraz wszelkiej pomyślności.
Dyrekcja, Nauczyciele, Pracownicy oraz Uczniowie Szkoły Podstawowej im. ks. J. Twardowskiego w Różannie

Drukuj

POGODA

niedziela

Burza

Burza

temp. od 15° do 21°

poniedziałek

Silny deszcz

Silny deszcz

temp. od 12° do 19°

wtorek

Niewielkie zachmurzenie (dzień)

Niewielkie zachmurzenie (dzień)

temp. od 10° do 21°

środa

Rozproszone burze z deszczem

Rozproszone burze z deszczem

temp. od 11° do 24°