Opowieść umiejscowiona w Bieszczadach

Nasza mieszkanka Magdalena Stykała spotkała się z czytelnikami w Gminnej Bibliotece Publicznej w Bukowcu.

Uczestnicy spotkania mieli okazję porozmawiać z autorką książki „Grunt pod nogami”. Książka została wydana w tym roku, kolejna pozycja ukaże się w grudniu. To „Szlak serca”.

Czytelnicy mieli możliwość porozmawiania z autorką książki na temat losów bohaterów „Gruntu pod nogami”. Wcześniej każdy z przybyłych do biblioteki przeczytał tę ciekawą opowieść umiejscowioną w ulubionych przez autorkę Bieszczadach. Tutaj, gdzie jest taka prostota życia codziennego a zarazem miłość i przyjaźń, czy też podejmowane trudne decyzje przez ich mieszkańców. Zarazem cudowna przyroda, piękne krajobrazy, ciekawe zwyczaje i życzliwi ludzie.

Rozmawiano nie tylko o losach bohaterów, ale także podziwiano piękną wystawę prac fotograficznych i albumów o Bieszczadach. Wszystko to jest dziełem Magdaleny Stykała. Autorka na początek grudnia zapowiada wydanie kolejnej pozycji książkowej pt. „Szlak serca”.


Adres źródłowy: https://bukowiec.pl/news/opowiesc-umiejscowiona-w-bieszczadach

Załączniki
  • [0] https://bukowiec.pl/sites/default/files/styles/node_thumbnail/public/obrazek/2021-11/6a2a3-img-20211001-wa0048-3768458733.jpg?itok=Xd6Hf49O