Nowa świetlica wiejska w Różannie

W połowie grudnia 2022 roku w urzędzie gminy w Bukowcu miało miejsce podpisanie umowy na realizację zadania polegającego na modernizacji kompleksu sportowego oraz świetlicy wiejskiej w Różannie. Wyłoniona w przetargu świecka firma Hemar zaoferowała wykonanie zadania za nieco ponad 2,5 miliona złotych. Rok później inwestycja została zakończona i będzie służyć mieszkańcom.
Istotna, szczególnie z punktu widzenia rozwoju społecznego, kulturalnego była modernizacja świetlicy wiejskiej w Różannie. Inwestycja objęła między innymi docieplenie ścian, wykonaniu nowej elewacji, wymianę źródła ogrzewania na pompę ciepła, wymianę stolarki okiennej i drzwi oraz kapitalny remont w środku obiektu. Trzeba podkreślić, że po modernizacji świetlica jest większa i znacznie bardziej funkcjonalna, niż do tej pory. A to dlatego, że na potrzeby mieszkańców zostały przeznaczone pomieszczenia po dawnym sklepie.


Adres źródłowy: https://bukowiec.pl/inwestycja/nowa-swietlica-wiejska-w-rozannie

Załączniki
  • [0] https://bukowiec.pl/sites/default/files/styles/node_thumbnail/public/inwestycja/2024-01/Nowa%20%C5%9Bwietlica%20wiejska%20w%20R%C3%B3%C5%BCannie.JPG?itok=CJrZZ2YD