Informacja dyrektora Gminnej Przychodni na temat konsultacji i porad

Ogłoszenie

Dyrektor SP ZOZ Gminnej Przychodni w Bukowcu informuje, że w celu zapobiegania rozprzestrzeniania się choroby zakaźnej COVID-19, wywołanej wirusem SARS-CoV-2, od dnia 16-03-2020 r. rejestracja odbywa się wyłącznie telefonicznie.

Chorzy zostaną zarejestrowani na poradę telefoniczną do lekarza. W uzasadnionych przypadkach pacjent zostanie poproszony o przybycie na wyznaczoną godzinę do przychodni.

Powtórka leków - proszę dzwonić w celu zamówienia e-recepty, numery kodu recepty udostępnimy telefonicznie. Będziemy oddzwaniać i podawać kod recepty. Osoby posiadające profil zaufany mogą za pośrednictwem strony www.pacjent.gov.pl (po zalogowaniu) pobierać e-recepty.

Poradnia stomatologiczna - realizuje świadczenia zgodnie z harmonogramem, rejestracja telefoniczna codziennie w godzinach pracy gabinetu.  W przypadkach bólowych, w porze nocnej oraz w weekendy, chorzy mogą zgłaszać się do Centrum Medyczne IKAR w Bydgoszczy, ul. Szubińska 32, tel. 525732200.

Zakład rehabilitacji - Wznowione zostają usługi z dniem 05-04-2020 r, z zachowaniem środków ostrożności, miedzy innymi zmniejszona ilością osób przebywających w pomieszczeniu. Z tego względu pacjenci zostaną poinformowani indywidualnie o terminie realizacji zabiegów fizjoterapeutycznych. Rejestracja codziennie w godzinach pracy zakładu rehabilitacji.

Poradnia ginekologiczna - wszystkie kobiety w ciąży zostaną przyjęte przez lekarza Andrzeja Burysza w poradni K, w „Nowym Szpitalu” w Świeciu, ul. Wojska Polskiego 126, po wcześniejszej rejestracji pod numerem telefonu 41-240-16-04. Kobiety w ciąży przyjmuje położna po rejestracji telefonicznej.

Pobranie krwi -  codziennie po uzgodnieniu telefonicznym z personelem. Realizujemy wykonanie badań prywatnych w uzgodnionym terminie.

 

Numery telefonów: 52 33 175 24, 52 50 654 30, 52 50 654 31

 

Elżbieta Bukowska


Adres źródłowy: https://bukowiec.pl/news/informacja-dyrektora-gminnej-przychodni-na-temat-konsultacji-i-porad

Załączniki
  • [0] https://bukowiec.pl/sites/default/files/styles/node_thumbnail/public/obrazek/2020-03/Teleporady.jpg?itok=QPakxxmU