ikona telefonu

+48 52 330 93 10

  • pochmurno z przejaśnieniami
    Dzisiaj:
    8°C / 3°C
środa 01.04.2020 r.
Imieniny: Chryzamtyny, Grażyny i Zygmunta

Informacja dyrektora Gminnej Przychodni na temat konsultacji i porad

Bukowiec, 16-03-2020 r.

Ogłoszenie

Dyrektor SP ZOZ Gminnej Przychodni w Bukowcu informuje, że w celu zapobiegania rozprzestrzeniania się choroby zakaźnej COVID-19, wywołanej wirusem SARS-CoV-2, od dnia 16-03-2020 r. rejestracja odbywać będzie się wyłącznie telefonicznie.

Chorzy zostaną zarejestrowani na poradę telefoniczną do lekarza. W uzasadnionych przypadkach pacjent zostanie poproszony o przybycie na wyznaczoną godzinę do przychodni.

Powtórka leków - proszę dzwonić po godzinie 10 w celu zamówienia e-recepty, numery kodu recepty udostępnimy telefonicznie. Będziemy oddzwaniać i podawać kod recepty. Osoby posiadające profil zaufany mogą za pośrednictwem strony www.pacjent.gov.pl (po zalogowaniu) pobierać e-recepty.

Poradnia stomatologiczna - zawiesza usługi stomatologiczne poza przypadkami z silnym bólem i obrzękiem do odwołania.

Zakład rehabilitacji - zostaje zamknięty do odwołania. Pacjenci zostaną poinformowani indywidualnie o terminie realizacji zabiegów fizjoterapeutycznych.

Poradnia ginekologiczna - wszystkie kobiety w ciąży zostaną przyjęte przez lekarza Andrzeja Burysza w poradni K, w „Nowym Szpitalu” w Świeciu, ul. Wojska Polskiego 126, po wcześniejszej rejestracji pod numerem telefonu 41-240-16-04. Kobiety w ciąży przyjmuje położna po rejestracji telefonicznej.

Pobranie krwi - po uzgodnieniu telefonicznym z personelem.

Realizacja badań prywatnych zawieszona do odwołania.

Numer telefonu: 52 33 175 24

Elżbieta Bukowska