ikona telefonu

+48 52 330 93 10

  • rozproszone chmury
    Dzisiaj:
    2°C / -2°C
środa 27.01.2021 r.
Imieniny: Anieli, Juliana i Przemysława

Warsztaty ekonomiczne

Stowarzyszenie Ochotnicza Straż Pożarna w Bukowcu informuje, że w dniu 9 lipca 2020 r. w Remizie OSP w Bukowcu w godzinach od 9.00 do 11.00 oraz w godzinach od 11.15 do 13.15 odbędą się warsztaty ekonomiczne.
Warsztaty organizowane są dla osób zakwalifikowanych do pomocy żywnościowej w ramach programu Pomoc Żywnościowa 2014-2020 współfinansowanego z środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym.

Celem prowadzonych warsztatów jest wzmacnianie samodzielności i kompetencji w zakresie prowadzenia gospodarstwa domowego, w tym. m.in.
- Zapoznanie ze sposobem kalkulowania przychodów i wydatków na podstawie własnego gospodarstwa domowego, pozwalających na właściwe gospodarowanie środkami finansowymi w ramach dostępnego budżetu.
- Czym jest i na czym polega istota zarządzania czasem (w odniesieniu nie tylko do planowania i gospodarowania budżetem domowym)

Dzięki warsztatom uczestnicy mają szansę nabyć nowe umiejętności, m. in.
• Potrafią nazwać poszczególne pozycje w budżecie domowym, określić ich wysokość, stwierdzić co ma na nie wpływ i odpowiednio zaplanować swoje wydatki uwzględniając stałe przychody,
• Poznają nowe sposoby na wprowadzanie oszczędności w swoim gospodarstwie domowym (dzięki pracy w grupie i wymianie doświadczeń)

Loga