ikona telefonu

+48 52 330 93 10

  • bezchmurnie
    Dzisiaj:
    28°C / 16°C
środa 19.09.2018 r.
Imieniny: Januarego, Konstancji i Leopolda

Karnawałowy bal dla najmłodszych

Na balach karnawałowych bawią się nie tylko dorośli. Również młodzież i dzieci. Zarówno w szkołach, jak i Ci najmłodsi, w przedszkolach. Także w świetlicach wiejskich na wsiach organizowane są zabawy dla najmłodszych.
Jedna z nich miała miejsce w świetlicy w Gawrońcu. Przygotowała ją sołtys Mariola Lubańska wraz z radą sołecką. Prawie wszystkie dzieci wcieliły się w swoich ulubionych bajkowych ulubieńców. Dobrą zabawę, muzykę przygotował dla nich zespół „Music Locutor”. Było szereg konkursów z nagrodami. Wiele uśmiechu, zabawnych konkurencji. Dzieci także bawiły się wspólnie z rodzicami i razem brali udział w konkursach, w tym w tanecznych. Atrakcją były tańce w dymku czy też w chmurce z baniek mydlanych. Dominował  muzyka dance, w której rytmach wszyscy doskonale potrafią się bawić.
Poza tym każdy chciał mieć pomalowaną twarz czy też otrzymać balonik, z którego Magdalena Ziółkowska wyczarowała m.in. różne zwierzątka. W wolnej chwili można było się posilić różnymi słodkościami oraz ciepłymi i chłodnymi napojami.

KP
„Czas Świecia” 26 styczeń 2018 r.