ikona telefonu

+48 52 330 93 10

  • rozproszone chmury
    Dzisiaj:
    20°C / 8°C
niedziela 20.09.2020 r.
Imieniny: Eustachego, Faustyny i Renaty

Kwiaty, tort i „Maryla z zespołem”

Sołtys i rada sołecka w Korytowie przygotowała dla pań, niezależnie od wieku Dzień Kobiet. Nieważne, że spotkanie miało miejsce tydzień czasu przed oficjalnymi obchodami. Liczyła się dobra zabawa i wspaniały humor, czego ani gościom, ani organizatorom nie brakowało.

Już przy wejściu do sali świetlicy wiejskiej panie otrzymały od panów róże. Spotkanie otworzył gospodarz sołectwa Marek Kantak oraz ks. proboszcz Romuald Demski z parafii w Polskich Łąkach. Ks. Romuald również dla wszystkich pań przywiózł tulipany oraz wręczył wraz z dedykacją książkę pt. „Prymas Tysiąclecia kard. Stefan Wyszyński”. Obaj złożyli paniom najserdeczniejsze życzenia. Na stole pojawiły się różne smakołyki przygotowane przez panie a także okolicznościowy tort, który oczywiście pokroili panowie.

Gwiazdą wieczoru była „Maryla Rodowicz z zespołem”. Mieszkańcy Bukowca doskonale wcielili się w rolę wykonawców i dali niezły show. Wszyscy razem śpiewali „Kolorowe jarmarki” czy też „Sokoły”. Nie obyło się bez bisu. W uroczystości wzięli udział zarówno starsi, jak i młodzi mieszkańcy Korytowa i nie tylko. Spotkanie było przednie i zapewne długo się o nim będzie mówić.

Odpowiedni podkład muzyczny z okazji Dnia Kobiet przygotował DJ New Year Sylwester Wardziński.

KP