ikona telefonu

+48 52 330 93 10

  • bezchmurnie
    Dzisiaj:
    24°C / 13°C
wtorek 18.06.2019 r.
Imieniny: Elżbiety, Marka i Pauli

Miłość, praca, rozrywka

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Bukowcu Wiesława i Kazimierz Kuffel z Przysierska otrzymali Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Były najserdeczniejsze życzenia od kierownika USC oraz najbliższych. Nie zabrakło oczywiście tradycyjnej lampki szampana.

Wiesława i Kazimierz Kuffel mieszkają w Przysiersku. Ślub cywilny zawarli 26.06.1968 r. w Bukowcu, kościelny 22.06.1968 r. w Przysiersku. Jubilatka pochodzi z Wilcza, jej maż z Przysierska. Oboje pracowali na gospodarstwie rolnym. Poznali się w takich oto okolicznościach. Kiedy Kazimierz  przyjeżdżał do kościoła w Przysiersku to stawiał w gospodarstwie rodziców Wiesławy motorower. I tak oto zaiskrzyła miłość, która trwa do dnia dzisiejszego.
Mają 2 córki i syna, doczekali się 7 wnucząt - 4 wnuczki i 3 wnuków.
Jubilatka działała w Kole Gospodyń Wiejskich, Związku Młodzieży Wiejskiej a obecnie w Stowarzyszeniu „Azalia”. Jubilat przez 25 lat był prezesem Kółka Rolniczego w Przysiersku, 6 lat Przewodniczącym Rady Nadzorczej SKR w Bukowcu, działał w Radzie Nadzorczej BS w Bukowcu.
Oboje są członkami związku emerytów. Ich recepta na długoletnie pozycie małżeńskie w zdrowiu i miłości to praca, miłość i rozrywka.

KP
„Czas Świecia” 5 październik 2018 r.

Obrazki galerii: