ikona telefonu

+48 52 330 93 10

  • bezchmurnie
    Dzisiaj:
    25°C / 16°C
sobota 24.07.2021 r.
Imieniny: Kingi, Krystyna i Michaliny

Moc atrakcji podczas pikniku rodzinnego w Bukowcu

Piękna pogoda i doskonałe humory dzieci i ich opiekunów, to podstawa miłego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Tak właśnie było w sobotę (10 lipca) podczas zorganizowanego przez nasz samorząd pikniku rodzinnego w Bukowcu.

Impreza rozpoczęła się od turnieju piłki nożnej na Orliku. Do zawodów zgłosiło się kilka drużyn. Po kilkugodzinnej, momentami zaciętej rywalizacji, zwyciężyła drużyna „Orlik Drzycim”, drugie miejsce zajęli „Młodzi Terespol”, a trzecie zespół „Marvel”.

Natomiast po południu w parku wiejskim zaproponowaliśmy wiele atrakcji, głównie z myślą o najmłodszych. Dużym zainteresowaniem cieszyło się interaktywne show klauna cyrkowca z magicznymi sztuczkami, pokazami cyrkowymi i pokazem baniek mydlanych. Przez całą imprezę dzieci korzystały z darmowych atrakcji, między innymi z dmuchanych zjeżdżalni, malowania twarzy, waty cukrowej i popcornu. Dla starszej publiczności wieczorem wystąpił miejscowy męski chór „Cecylia”, a na zakończenie była zabawa taneczna. Konferansjerkę prowadził Rafał Żochowski.