ikona telefonu

+48 52 330 93 10

  • słabe opady deszczu
    Dzisiaj:
    12°C / 7°C
sobota 20.10.2018 r.
Imieniny: Ireny, Kleopatry i Witalisa

Spotkanie rekrutacyjne w bibliotece

Spotkanie rekrutacyjne w ramach projektu
„AKTYWNIE WSPÓŁPRACUJEMY – GMINĘ PROMUJEMY”

Dnia 13 czerwca 2017r. o godzinie 16:00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Bukowcu odbyło się spotkanie rekrutacyjne w ramach realizowanego przez Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju Gminy Bukowiec projektu pn. „Aktywnie współpracujemy – gminę promujemy” dofinansowanego ze środków Programu „Działaj Lokalnie X”  Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie w Świeciu. W spotkaniu uczestniczyli gimnazjaliści z terenu gminy zainteresowani udziałem w projekcie oraz przedstawiciele Stowarzyszenia realizującego zadanie.
Podczas spotkania, które cieszyło się dużym zainteresowaniem (wzięło w nim udział 27 osób) przedstawione zostały główne założenia projektu oraz planowane do realizacji zadania adresowane do uczestników. Uczestnicy otrzymali również deklaracje uczestnictwa w projekcie.
Projekt obejmuje przeprowadzenie warsztatów fotograficznych, redakcyjnych, spotkań międzypokoleniowych a finalnie wydanie folderu promocyjnego o gminie.
Już niedługo widzimy się na warsztatach!

logo.jpg