ikona telefonu

+48 52 330 93 10

  • zachmurzenie duże
    Dzisiaj:
    4°C / 1°C
niedziela 27.11.2022 r.
Imieniny: Franciszka, Kseni i Maksymiliana

Wiele atrakcji na koniec wakacji

Gminne Centrum Informacji w Bukowcu od 23 do 25 sierpnia przygotowało dla dzieci w wieku szkolnym „wakacyjne ostatki”. Organizatorzy postarali się żeby zapewnić szereg atrakcji.

- Uczestnicy zajęć rywalizowali w przygotowanych przez animatorów konkurencjach sportowych na orliku, wybrali się do teatru Baj Pomorski w Toruniu na spektakl „Niedźwiedź i Masza, czyli gdzie moja kasza”, a na zakończenie była wycieczka do Gdańska, w trakcie której zobaczyli Długi Targ, zwiedzali muzeum II Wojny Światowej, a na koniec wybrali się na nadmorską plażę – informuje Marta Floryszak z GCI w Bukowcu. - W projekcie wzięło udział 30 dzieci. Zajęcia przygotowali i opiekę zapewniali pani Ewa Wojtas i pan Szymon Bawoł - dodaje.

Wymienione wydarzenia stanowiły element projektu współfinansowanego w ramach operacji „Organizacja inicjatyw kulturalnych na terenie Gminy Bukowiec w celu zachowania dziedzictwa lokalnego” – poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014-2020.

Obrazki galerii: