ikona telefonu

+48 52 330 93 10

  • bezchmurnie
    Dzisiaj:
    24°C / 12°C
wtorek 25.06.2024 r.
Imieniny: Łucji, Witolda i Wilhelma

Wyróżnienia i nagrody dla najlepszych uczniów w gminie Bukowiec. Prezentujemy fotorelację z uroczystości

To już wieloletnia tradycja, że na koniec roku szkolnego samorządowcy z Bukowca nagradzają wyróżniających się uczniów. Laureaci są wskazywani przez dyrektorów szkół podstawowych z Różanny, Bukowca i Przysierska.

Tegoroczne uroczyste spotkanie zorganizowano na początku czerwca w sali świetlicy wiejskiej w Bukowcu. Prócz najważniejszych w tym dniu szkolnych prymusów, uczestniczyli w nim rodzice i opiekunowie, wójt Adam Licznerski, radni Rady Gminy, dyrektorzy szkół oraz wychowawcy i nauczyciele. Nagrody książkowe oraz pamiątkowe dyplomy zostały przyznane za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, wysokie miejsca w konkursach i olimpiadach oraz osiągnięcia sportowe. A nagrodzeni zostali: ze Szkoły Podstawowej w Bukowcu Antoni Włoch, Bartłomiej Karczewski, Hubert Szymański, Wiktoria Michałowska, Miłosz Parda, Lena Zbilska i Bartosz Kotlęga, ze Szkoły Podstawowej w Przysiersku Kacper Sarnowski, Maksymilian Zieliński, Jakub Siarkiewicz-Hoszowski, Łukasz Wójcik, Agata Tretkowska i Aleksandra Szpakowska oraz ze Szkoły Podstawowej w Różannie Jakub Poczwardowski, Julia Kępińska, Ellen Davis, Zuzanna Motyka i Michał Recki.
Nagrody wręczyli wójt gminy Bukowiec Adam Licznerski, wiceprzewodniczący Rady Gminy Janusz Gerke oraz przewodniczący Komisji Oświaty Adam Czarnecki. Uroczystość uświetnił występ dzieci ze Szkoły Podstawowej w Różannie.

Nagrodzonym gratulujemy, a wszystkim dzieciom życzymy udanych, pełnych wrażeń i pozytywnych emocji wakacji!